عضویت سریع = دانلود رایگان تمامی محصولات سایت
سبد خرید (0) - تومان

افزونه Interlinks Manager

افزونه Interlinks Manager :اهمیت سئو در دنیای اینترنت بر کسی پوشیده نیست و یکی از مهم‎ترین استراتژی‎های سئو ایجاد ساختار لینک‎های داخلی موثر و هوشمندانه است، به نحوی که هر پست تعدادی لینک‎ داخلی بهینه‎ شده‎ داشته باشد. لینک‎های داخلی باید برای موتورهای جستجو و همچنین خوانندگان مرتبط با موضوع متن باشند.

ما امروز قصد داریم افزونه Interlinks Manager را برای این کار معرفی ‎کنیم. این افزونه تعدادی ابزار در اختیار مدیر سایت می‎گذارد که به او در ساختاربندی لینک‎های داخلی کمک می‎کند.

نتیجه استفاده از لینک ساز خودکار افزایش بازدیدهای وب‎سایت، فروش محصولات بیشتر و تبدیل کاربران بیشتر به خریداران بالقوه است.

 

افزونه Interlinks Manager

 

قابلیتهای افزونه Interlinks Manager:

آنالیز لینکهای داخلی

در منوی داشبورد این افزونه می‎توانید به اطلاعاتی مانند تعداد لینک‎های داخلی دستی، تعداد لینک‎های داخلی خودکار، تعداد بازدیدهای ایجاد شده توسط لینک‎های داخلی، وضعیت بهینه‎سازی و موارد متعدد دیگر دسترسی داشته باشید.

افزونه Interlinks Manager 2

محاسبه لینک جویس

از منوی جویس این افزونه اطلاعاتی کاملی در مورد قدرت لینک‎ها به دست می‎آورید.

پیشنهادات در مورد لینکهای داخلی

ابزار پیشنهادات افزونه لینک ساز خودکار در مورد لینک‎های داخلی به شما کمک می‎کند در حین نوشتن پست، مقالات مرتبط با آن را پیدا کنید. با استفاده از این الگوریتم دیگر نیازی نیست به صورت دستی دنبال لینک‎های داخلی مناسب جدید بگردید.

ایجاد لینکهای داخلی خودکار

توسط منو AIL (لینک‎های داخلی خودکار) می‎توانید کلمات کلیدی یا اصطلاحات خاصی را به لینک‎های داخلی تبدیل کنید. این ویژگی به ویژه در موقعیت‎های زیر مفید است.

لینک دادن خودکار به صفحاتی که محصول فروش شما در آن جا قرار دارد

زمانی که تعداد پست‎هایتان بسیار زیاد است و نیاز دارید تعداد بازدیدکنندگان صفحات فروش محصول خود را زیاد کنید، می‎توانید یک کلمه کلیدی یا اصطلاح خاص را به صفحه فروش محصول خود لینک دهید. مثلا با عبارت‎هایی مانند «محصولات ما»، «این کتاب را تهیه کنید» یا «کتاب من».

لینک دادن خودکار به بهترین مقالات سایت شما

اگر به عنوان مثال ادمین سرور هستید و می‎خواهید اهمیت بهترین مقالات خود را بالا ببرید، می‎توانید با استفاده از قابلیت لینک‎سازی خودکار اصطلاحاتی مانند «کانفیگ سرور» یا «ویندوز سرور» و غیره را به مقالات واقعی لینک دهید.

لینک ساز

webwriters

نظر دهید

   پاسخ دهید

   VIPkade
   Logo
   بازیابی رمز عبور